Mikołaj z Nadarzyna w Domu Dziecka w Krasnymstawie

W dniu 19 grudnia 2018 roku delegacja naszej szkoły udała się na spotkanie wigilijne, jak co roku, do zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Krasnymstawie z prezentami imiennymi dla każdego dziecka. Jest to dla nas bardzo ważne wydarzenie, przy którym nie brakuje uśmiechu, radości, życzliwości i wzruszeń. Wychowankowie domu dziecka wraz z dyrekcją, wychowawcami, pracownikami oczekiwali na nas przy stole wigilijnym. Do stołu zasiedli również księża z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie.

Tradycyjnie, na spotkaniu nie zabrakło jasełek, modlitwy, życzeń, łamanie się opłatkiem… i długo wyczekiwanego, najbardziej przez maluchy ale i te starsze pociechy, też momentu wręczania prezentów. Mikołaj spełnił wszystkie wymarzone przez podopiecznych życzenia.

Dzięki Wam, kochani Rodzice i Uczniowie całej naszej społeczności szkolnej, mogliśmy sprawić, że wszystkie dzieci czuły się potrzebne, kochane i mogły poczuć magię tych świąt. Serdecznie dziękuję wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i wszystkim Osobom które zaangażowały się w tegoroczną akcje. Oto kilka fotek, które mówią wszystko - ta radość to dzięki WAM!!! Dziękujemy.

Samorząd Uczniowski