Szkolny turniej warcabowy

W ubiegłym tygodniu odbył się szkolny turniej warcabowy. W dniu 20.03.2019 r. do rozgrywek przystąpili uczniowie klas IV-VIII. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Ewa Tomkiel z kl. VD, która wygrała z Alicją Zielińską z kl. IVB.

Wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Dawid Kharel kl. VIIA, który wygrał wszystkie gry. Drugie miejsce zajął Adam Tomkiel z kl. VD, a trzecie miejsce przypadło Oskarowi Kharel, również z kl. VD. Tuż za podium uplasował się Paweł Klinowski z kl. IVB.

Natomiast w dniu 22.03.2019  r. do rywalizacji w szkolnym turnieju warcabowym przystąpili młodsi uczniowie z kl. I-III.

Wśród dziewczynek wygrała Zofia Prugar z kl. IIIC, która po kilku dogrywkach pokonała koleżankę z klasy Julię Rychlicką.

W kategorii chłopców najlepszy okazał się Kuba Strzębała z kl. IIIA. Drugie miejsce wywalczył Szymon Adamiec z kl. IIIB. Trzecie miejsce zajął najmłodszy uczestnik turnieju Konrad Bolarczyk z kl. IB, a czwarte miejsce przypadło Franciszkowi Chełmińskiemu z kl. IIIB.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękuję za udział, a zwycięzcom gratuluję sukcesów.