Miesiąc bibliotek szkolnych

W październiku w naszej szkolnej bibliotece odbywa się wiele ciekawych działań. Starsi uczniowie czytają pierwszakom zabawne i pouczające historie w specjalnie zaaranżowanym kąciku. Najmłodsi poznają zasady zachowania w czytelni i wypożyczalni, większość dzieciaków umie już samodzielnie korzystać z biblioteki. Bibliotekarki i wolontariusze z naszej szkoły pomagali w organizacji tegorocznej Nocy Bibliotek, która odbyła się 4 października pod hasłem "Znajdźmy wspólny język". Impreza była bardzo udana i przyciągnęła liczne grono dzieci i ich rodziców. Kolejnym październikowym przedsięwzięciem jest konkurs "Super Sowa" na maskotkę biblioteki szkolnej. Czekamy na piękne i pomysłowe prace do końca miesiąca.

Zapraszamy do biblioteki z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz do korzystania z niej nie tylko od święta!