Turniej szachowy

W piątek, 27 listopada 2015r odbył się w naszej szkole turniej szachowy dla dzieci z klas I - VI. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe: klasy I-II i III-VI. Łącznie w turnieju wystartowało 18 zawodników, po 9 z każdej kategorii. W kategorii uczniów młodszych zwyciężył Damian Strzębała z klasy IIC, wygrywając wszystkie pojedynki. Drugie miejsce zajął Jan Prugar, również uczeń klasy IIC. Trzecie miejsce zajął Bartosz Kaca, z klasy IIA. Czwarte miejsce zajął Jakub Kryszczuk z klasy IA, który po pasjonującym pojedynku i dogrywce musiał uznać wyższość Bartosza Kacy z klasy IIA.

Wśród uczniów klas III-VI bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Okińczyc, uczeń klasy VIA. Drugie miejsce zajął Dawid Kharel z klasy IVA, a trzecie Miłosz Cichy z klasy IIID. Czwarte miejsce w tej kategorii zajął  Jeremi Cichy z klasy VD. Trzech najlepszych zawodników z każdej kategorii weźmie udział w finale gminnego turnieju szachowego, który odbędzie się 15 grudnia 2015 r. w Szkole Podstawowej w Młochowie.

Zwycięzcom gratuluję i życzę dalszych sukcesów, a wszystkim uczestnikom dziękuję za udział, zaangażowanie oraz postawę fair-play.