Nauczyciele
Bogusiewicz Izabela |
dyrektor, język polski |
Witalewska Justyna |
zastępca dyrektora, dodatkowy nauczyciel specjalista |
Truszkowska Małgorzata |
zastępca dyrektora, pedagog szkolny |
Kornatowska Aneta |
zastępca dyrektora, wychowawca świetlicy |
Adamiec Agnieszka |
matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka |
Bakalarski Henryk |
edukacja dla bezpieczeństwa |
Borowska Marzena |
język angielski |
Byrka Hubert |
wychowanie fizyczne |
Chojnowska Nina |
edukacja wczesnoszkolna |
Chrobak Kamila |
edukacja wczesnoszkolna, psycholog |
Chruściak Elżbieta |
biologia |
Chrzanowska Iwona |
język polski, logopedia |
Cichomska Joanna |
wychowawca świetlicy |
Ciećwierz Katarzyna |
edukacja wczesnoszkolna |
Cieślukowska Marta |
chemia |
Człowieczek – Bazga Paulina |
plastyka, wychowawca świetlicy |
Dąbkowska Anna |
edukacja wczesnoszkolna |
Dąbrowska – Wężyk Katarzyna |
dodatkowy nauczyciel specjalista, zajęcia rewalidacyjne |
Dołęga Monika |
pedagog |
Domagała Jerzy |
język angielski |
Dradrach Monika |
psycholog |
Duda Mariola |
matematyka |
Dzido Aneta |
język niemiecki |
Dziuruń Piotr |
wychowanie fizyczne |
Grabowska Danuta |
wychowanie fizyczne |
Gregotowicz Magdalena |
wychowawca świetlicy |
Gzula Monika |
historia |
Hernik Joanna |
zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
Iwanowska Aneta |
dodatkowy nauczyciel specjalista |
Jabłoński Maciej |
język angielski |
Jankowska Magdalena |
matematyka |
Kalinowska Wioleta |
język angielski |
Kessler-Długosz Joanna |
edukacja wczesnoszkolna |
Kłopocka Anna |
muzyka |
Kościecha Marcin ks. |
religia |
Kowalska Sylwia |
wychowawca świetlicy |
Kozyra Magdalena |
wychowawca świetlicy |
Kryszczuk Sylwia |
zajęcia komputerowe, informatyka |
Krzemińska Aneta |
wychowanie fizyczne |
Kuczewska Katarzyna |
wychowawca świetlicy, wychowanie fizyczne |
Kulesza Renata |
plastyka, technika |
Kulis Magdalena |
dodatkowy nauczyciel specjalista, pedagog |
Leśniewicz Dominika |
zajęcia sportowe |
Listowska Beata |
język niemiecki |
Łabęcki Leszek |
religia, etyka |
Łaszczewski Wojciech |
dodatkowy nauczyciel specjalista |
Łukasiewicz Hanna |
Informatyka |
Łukasiewicz Krzysztof |
fizyka |
Marczewska Katarzyna |
język angielski |
Masłowski Michał |
wychowawca świetlicy |
Michalczyk Anna |
dodatkowy nauczyciel specjalista |
Milankiewicz Łukasz |
zajęcia sportowe |
Milankiewicz Paweł |
wychowanie fizyczne |
Morelowska Maria |
biblioteka |
Napierała Agnieszka |
wychowawca świetlicy |
Napiórkowska Piotr |
wychowanie fizyczne |
Nowaczek – Pielacha Iwona |
dodatkowy nauczyciel specjalista, biofeedback |
Nowak Ewa |
wychowanie fizyczne |
Nowak Małgorzata |
matematyka |
Nowicka - Prusakiewicz Marzena |
język polski |
Ośka Izabela |
edukacja wczesnoszkolna, przyroda |
Pałka Agnieszka |
język polski |
Papież Anna |
edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
Pawelec Dorota |
edukacja wczesnoszkolna |
Pietrzykowska Irena |
edukacja wczesnoszkolna |
Przewłocka Ewa |
przyroda, geografia |
Rybczyk Katarzyna |
edukacja wczesnoszkolna |
Sarnowska Hanna |
wychowawca świetlicy |
Sierpińska – Adamiuk Angelika |
wychowawca świetlicy |
Sosińska Marianna |
język polski |
Sowińska - Grzyb Bożena |
biologia |
Stawicka- Adamiec Aleksandra |
logopedia, dodatkowy nauczyciel specjalista |
Szpak Marta |
wychowawca świetlicy |
Świątek Mateusz |
WOS, wychowawca swietlicy |
Trochimiak Anna |
matematyka |
Warchoł Danuta |
religia |
Wilczak Katarzyna |
edukacja wczesnoszkolna |
Witkowska Katarzyna |
biblioteka |
Wnuk Monika |
język polski, historia |
Zielińska Anna |
religia |
Zielony Cecylia |
język polski |
Zimoląg Elżbieta |
historia |