SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI „Patron naszej szkoły”

W roku szkolny 2015/2016 zorganizowany został dla uczniów naszej szkoły konkurs plastyczno – literacki mający na celu przybliżenie sylwetki patrona naszej szkoły profesora Witolda Doroszewskiego. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu przedstawiającego postać patrona i zamieszczenie informacji tekstowej dotyczącej dorobku zawodowego. Uczniowie mogli wykorzystać poznane techniki rysunkowe, umiejętności samodzielnego redagowania tekstu napisanego własnoręcznie lub za pomocą edytora tekstu i wiedzę zamieszczoną w różnych źródłach naukowych. Na uwagę zasługuje fakt, że uczniowie wykazali się pomysłowością, wiedzą i umiejętnościami poznanymi w trakcie edukacji.

Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce – Zuzanna Kardas klasa V d oraz Karolina Nowakowska klasa VI b       
  • II miejsce – Piotr Boniecki klasa VI a oraz Kuba Malczyk klasa V c          
  • III miejsce – Kinga Gajda klasa VI a

 

  • Wyróżnienie –  Zofia Siwik klasa IV d

Laureatom serdecznie gratulujemy – komisja konkursowa