II GMINNA OLIMPIADA TALENTÓW

Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie po raz drugi zorganizowało Gminną Olimpiadę Talentów. Zgłosiło się wielu wspaniałych uczniów utalentowanych recytatorsko i muzycznie. Po wstępnych eliminacjach szkolnych 6 czerwca odbył się Finał II Olimpiady Talentów. Do gimnazjum w Nadarzynie przybyli uczniowie ze szkół naszej gminy. Po wspaniałych prezentacjach komisja wyłoniła zwycięzców. Wszyscy uczniowie otrzymali statuetki uczestnika a pieniężne  nagrody dla zwycięzców ufundował wójt gminy Nadarzyn. Wszystkim uczestnikom z naszej szkoły bardzo gratulujemy ! Na szczególne wyróżnienie zasługuje grupa tancerek z naszej szkoły, która zdobyła wszystkie nagrody w tej kategorii - Hania Bączkowska z kI Vb- I miejsce , Oliwia Myzia z kl IVc - II miejsce i Milena Janczak z kl Vd - III miejsce !

W kategorii występ instrumentalny III miejsce zdobył Filip Abadir z klasy IVc. Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY !!!!

Anna Kłopocka