KONKURS NA LOGO PROJEKTU PEACE AND FREEDOM - ZAGŁOSUJMY NA PRACĘ NASZYCH UCZNIÓW!

 Od września 2017 r. nasza szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie edukacyjnym na platformie eTwinning. Projekt nosi tytuł Peace and Freedom – pokój i wolność. Realizowany jest w partnerstwie z Chorwacją, Francją, Hiszpanią, Litwą, Niemcami, Norwegią, Szwecją, Turcją, Ukrainą, Wielką Brytanią i Włochami. Główne cele projektu to rozwijanie umiejętności komunikacji w języku angielskim, uwrażliwienie na tematy związane z tolerancją, pokojem i wolnością, a także poszerzenie umiejętności uczniów z zakresu technologii informacyjno –komunikacyjnej. Jednym z etapów wspólnej pracy jest stworzenie przez uczestników propozycji logo projektu, a następnie głosowanie na najciekawszą z nich.

Oto praca wykonana przez uczniów naszej szkoły (w plebiscycie ma nr 10):

Wszystkie zgłoszone do plebiscytu prace można obejrzeć pod tym linkiem: http://www.addpoll.com/kasiacnotalska/poll/233131

Głosowanie trwa do 23 listopada. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia strony i oddania głosu na pracę Waszych kolegów. Głosować można tylko raz z jednego urządzenia (smartfon, tablet, laptop, PC), ale możemy do tego namówić również rodzinę i znajomych.

M. Borowska