Relacja z turnieju tenisa stołowego

W dniu 30.11.2017 r odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w tenisie stołowym. Naszą szkołę  reprezentowało trzech uczniów: Stanisław Stroiński i Mikołaj Matysiak z kl. I A oraz Mateusz Matysiak z kl. IV E. Chłopcy po wielogodzinnych, zaciętych zmaganiach z zawodnikami innych szkół powiatu zajęli II miejsce. Już dawno nasi uczniowie nie odnieśli sukcesu w tej dyscyplinie sportu. Dla samych zawodników zdobyte miejsce na podium jest tym bardziej cenne, gdyż byli najmłodszą drużyną. Staś i Mikołaj są siedmiolatkami a Mateusz dziewięciolatkiem. O wiele starsi uczniowie innych szkół z uznaniem oraz dużym zainteresowaniem obserwowali mecze naszej drużyny. Na pewno bez treningu nie byłoby sukcesu. Nasi młodzi bohaterowie na co dzień trenują po kilka godzin dziennie w GLKS Nadarzyn pod okiem profesjonalnych trenerów: p. Magdaleny Milczarek i p. Piotra Witkowskiego.

 Naszej drużynie – gratuluję, Katarzyna Dąbrowska-Wężyk