MIKOŁAJKOWY KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ OSP NADARZYN

3 grudnia 2017 r. w hali sportowej szkoły odbył się MIKOŁAJKOWY KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ OSP NADARZYN. Te muzyczne spotkania z orkiestrą w świątecznej atmosferze stały się już tradycją naszej szkoły. W tym dniu mogliśmy w pełni poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Już pierwsze takty kolędy zagrane przez orkiestrę pod kierownictwem kapelmistrza p. Mirosława Chilmanowicza wprowadziły licznie zgromadzonych w ten magiczny czas. Zaproszeni Artyści wykonali najpiękniejsze kolędy oraz nastrojowe utwory rozrywkowe. Zaprezentowali również pokaz musztry paradniej przygotowany na Mistrzostwa Świata Orkiestr Dętych w Tajlandii, w których orkiestra bierze udział jeszcze w grudniu. Przed koncertem przybyli do szkoły Goście mogli uczestniczyć w licytacji i kiermaszu ozdób świątecznych przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Rodzice zaś zadbali o podniebienie przybyłych, ponieważ na korytarzu, tuż obok sekretariatu działała kawiarenka z pyszną kawą i ciastem.

Przyozdobione świąteczne drzewka były dopełnieniem tego magicznego popołudnia.

Dziękujemy wszystkim Muzykom za wprowadzenie nas w radosną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Iwona Chrzanowska