GMINNE MISTRZOSTWA W WARCABACH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu 20 kwietnia 2018 r. w Młochowie odbyły się GMINNE MISTRZOSTWA W WARCABACH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów: Julia Rychlicka z kl. II C, Kuba Strzębała z kl. II A, Szymon Adamiec z kl. II B, Aleksandra Smolak, Oskar Kharel oraz Adam Tomkiel z kl. IV D.

W kategorii uczniów młodszych III miejsce zajął Kuba Strzębała, a wśród uczniów starszych I miejsce zajął Adam Tomkiel, II miejsce wśród uczniów klas IV-VII zajęła Aleksandra Smolak.

Pozostałym naszym uczniom nie udało się stanąć na podium indywidualnie, jednak ich postawa i wygrane gry miały duże znaczenie, ponieważ nasza szkoła odniosła sukces i drużynowo zajęła I miejsce wśród wszystkich szkół podstawowych w gminie Nadarzyn.

Gratulujemy!

Aleksandra Stawicka i Katarzyna Dąbrowska-Wężyk