SZKOLNY KONKRS LUDOWY „KUKUŁECZKA KUKA”

W dniach 25, 26 i 27 kwietnia odbył się w naszej szkole Konkurs Ludowy „Kukułeczka Kuka”. Do przesłuchań zgłosiło się wielu muzykalnych uczniów naszej szkoły, którzy kochają rodzimą muzykę ludową. Zaprezentowali się w kategoriach: śpiew solo, śpiew w zespole i gra na instrumencie. Uczniowie wspaniale przygotowali swoje występy a wielu z nich, poza stroną muzyczną położyło duży nacisk na wspaniałe stroje ludowe. Komisja konkursowa nie miała łatwej pracy podczas oceniania tak wspaniałych prezentacji. Przyznano wiele nagród i wyróżnień.

Wyniki konkursu znajdują się na tablicach ogłoszeń w szkole i na stronach dziennika elektronicznego w zakładce ogłoszenia .Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowanie się do występu a laureatom nagród serdecznie gratulujemy.

 

Opiekunowie muzyczni - Anna Dąbkowska i Anna Kłopocka