Nauczyciele

Nauczyciele


 

Bogusiewicz Izabela

dyrektor, język polski

Kryszczuk Sylwia 

zastępca dyrektora, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, informatyka, technika

Witalewska Justyna   

zastępca dyrektora, wychowawca świetlicy

Adamiec Agnieszka 

matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka

Bartosiak Magdalena 

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Biernacka Edyta

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Borowska Marzena 

język angielski

Byrka Hubert  

wychowanie fizyczne

Chojnowska Nina 

wychowawca świetlicy

Chruściak Elżbieta

chemia, biologia

Chrzanowska Iwona 

język polski, logopedia

Ciećwierz Katarzyna 

edukacja wczesnoszkolna

Człowieczek – Bazga Paulina

wychowawca świetlicy

Dąbkowska Anna 

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Dąbrowska – Wężyk Katarzyna

dodatkowy nauczyciel specjalista, zajęcia rewalidacyjne

Dołęga Monika

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Domagała Jerzy 

język angielski

Drzewucka Magdalena

wychowanie do życia w rodzinie

Duda Mariola 

matematyka

Dziuruń Piotr 

wychowanie fizyczne

Fijałkowska - Świostek Monika

informatyka

Grabowska Danuta 

wychowawca świetlicy

Gregotowicz Magdalena

wychowawca świetlicy

Grodecka Ewa

język polski, wychowawca świetlicy

Hernik Joanna 

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Iwanowska Aneta 

dodatkowy nauczyciel specjalista

Jabłoński Maciej 

język angielski

Jankowska Magdalena 

matematyka, wychowawca świetlicy

Jarzyna Jakub

fizyka

Kessler-Długosz Joanna 

edukacja wczesnoszkolna

Kłopocka Anna 

muzyka

Kornatowska Aneta 

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Korzeń Renata

psycholog

Kowalczyk Lilja

doradztwo zawodowe

Kowalska Sylwia 

wychowawca świetlicy

Krzemińska Aneta

wychowanie fizyczne

Kuczewska Katarzyna 

wychowawca świetlicy

Kulesza Renata 

plastyka, zajęcia techniczne

Leśniewicz Dominika

zajęcia sportowe

Lis Joanna

język niemiecki

Łabęcki Leszek 

religia

Łaszczewski Wojciech 

dodatkowy nauczyciel specjalista

Majewska Monika

edukacja wczesnoszkolna

Marczewska Katarzyna 

język angielski

Michalczyk Anna 

dodatkowy nauczyciel specjalista

Milankiewicz Łukasz

zajęcia sportowe

Milankiewicz Paweł 

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Milczarek Magdalena

wychowanie fizyczne

Napiórkowska Piotr

wychowanie fizyczne

Nowaczek - Pielacha Iwona 

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, dodatkowy nauczyciel specjalista

Nowak Małgorzata

matematyka

Nowicka - Prusakiewicz Marzena

język polski

Oloś Konrad 

psycholog szkolny

Onyszk Katarzyna

język polski

Ośka Izabela

wychowawca świetlicy, wychowawca świetlicy

Papież Anna 

edukacja wczesnoszkolna, etyka, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Pietrzykowska Irena 

edukacja wczesnoszkolna

Podkalicka Ewa 

wychowawca świetlicy

Podkowińska Beata

biblioteka

Przewłocka Ewa 

geografia, przyroda

Siemiński Daniel

historia

Sierpińska – Adamiuk Angelika

wychowawca świetlicy

Smejda Bogumiła

chemia

Sowińska - Grzyb Bożena

przyroda, biologia

Stawicka Aleksandra 

logopedia

Strzelecka Katarzyna

język niemiecki

Szwarcberger Sylwia

wychowawca świetlicy

Tarkowska Bogumiła

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Trochimiak Anna 

matematyka, wychowawca świetlicy

Truszkowska Małgorzata

pedagog szkolny, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Warchoł Danuta 

religia

Wnuk Monika

język polski

Witkowska Katarzyna

biblioteka

Zboina Agnieszka

pedagog

Zimoląg Elżbieta 

historia

Zygmuntowska Grażyna

matematyka

Żurek Ewa

język angielski

Żwirski Marek

religia

 

This website is protected by RSFirewall!, the firewall solution for Joomla!