Nauczyciele


Bogusiewicz Izabela

dyrektor, język polski

Witalewska Justyna  

zastępca dyrektora, dodatkowy nauczyciel specjalista

Truszkowska Małgorzata

zastępca dyrektora, pedagog szkolny

Kornatowska Aneta

zastępca dyrektora, wychowawca świetlicy

Adamiec Agnieszka 

matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka

Bakalarski Henryk

edukacja dla bezpieczeństwa

Borowska Marzena 

język angielski

Byrka Hubert

wychowanie fizyczne

Chojnowska Nina 

edukacja wczesnoszkolna

Chrobak Kamila

edukacja wczesnoszkolna, psycholog

Chruściak Elżbieta

biologia

Chrzanowska Iwona 

język polski, logopedia

Cichomska Joanna

wychowawca świetlicy

Ciećwierz Katarzyna 

edukacja wczesnoszkolna

Cieślukowska Marta

chemia

Człowieczek – Bazga Paulina

plastyka, wychowawca świetlicy

Dąbkowska Anna 

edukacja wczesnoszkolna

Dąbrowska – Wężyk Katarzyna

dodatkowy nauczyciel specjalista, zajęcia rewalidacyjne

Dołęga Monika

pedagog

Domagała Jerzy 

język angielski

Dradrach Monika

psycholog

Duda Mariola 

matematyka

Dzido Aneta

język niemiecki

Dziuruń Piotr 

wychowanie fizyczne

Grabowska Danuta 

wychowanie fizyczne

Gregotowicz Magdalena

wychowawca świetlicy

Gzula Monika

historia

Hernik Joanna 

zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Iwanowska Aneta 

dodatkowy nauczyciel specjalista

Jabłoński Maciej 

język angielski

Jankowska Magdalena 

matematyka

Kalinowska Wioleta

język angielski

Kessler-Długosz Joanna 

edukacja wczesnoszkolna

Kłopocka Anna 

muzyka

Kościecha Marcin ks.

religia

Kowalska Sylwia 

wychowawca świetlicy

Kozyra Magdalena

wychowawca świetlicy

Kryszczuk Sylwia 

zajęcia komputerowe, informatyka

Krzemińska Aneta

wychowanie fizyczne

Kuczewska Katarzyna 

wychowawca świetlicy, wychowanie fizyczne

Kulesza Renata 

plastyka, technika

Kulis Magdalena

dodatkowy nauczyciel specjalista, pedagog

Leśniewicz Dominika

zajęcia sportowe

Listowska Beata

język niemiecki

Łabęcki Leszek 

religia, etyka

Łaszczewski Wojciech 

dodatkowy nauczyciel specjalista

Łukasiewicz Hanna

Informatyka

Łukasiewicz Krzysztof

fizyka

Marczewska Katarzyna 

język angielski

Masłowski Michał

wychowawca świetlicy

Michalczyk Anna 

dodatkowy nauczyciel specjalista

Milankiewicz Łukasz

zajęcia sportowe

Milankiewicz Paweł 

wychowanie fizyczne

Morelowska Maria

biblioteka

Napierała Agnieszka

wychowawca świetlicy

Napiórkowska Piotr

wychowanie fizyczne

Nowaczek – Pielacha Iwona

dodatkowy nauczyciel specjalista, biofeedback

Nowak Ewa

wychowanie fizyczne

Nowak Małgorzata

matematyka

Nowicka - Prusakiewicz Marzena

język polski

Ośka Izabela

edukacja wczesnoszkolna, przyroda

Pałka Agnieszka

język polski

Papież Anna 

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Pawelec Dorota

edukacja wczesnoszkolna

Pietrzykowska Irena 

edukacja wczesnoszkolna

Przewłocka Ewa

przyroda, geografia

Rybczyk Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Sarnowska Hanna

wychowawca świetlicy

Sierpińska – Adamiuk Angelika

wychowawca świetlicy

Sosińska Marianna

język polski

Sowińska - Grzyb Bożena

biologia

Stawicka- Adamiec Aleksandra 

logopedia, dodatkowy nauczyciel specjalista

Szpak Marta

wychowawca świetlicy

Świątek Mateusz

WOS, wychowawca swietlicy

Trochimiak Anna 

matematyka

Warchoł Danuta 

religia

Wilczak Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Witkowska Katarzyna

biblioteka

Wnuk Monika

język polski, historia

Zielińska Anna

religia

Zielony Cecylia

język polski

Zimoląg Elżbieta 

historia

 

 

 

 

 

This website is protected by RSFirewall!, the firewall solution for Joomla!