MIKOŁAJKOWY KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ OSP NADARZYN

6 grudnia 2015 r. w hali sportowej szkoły odbył się MIKOŁAJKOWY KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ OSP NADARZYN. Te muzyczne spotkania z orkiestrą w świątecznej atmosferze stały się już tradycją naszej szkoły. W tym dniu mogliśmy w pełni poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Już pierwsze takty kolędy zagrane przez orkiestrę pod kierownictwem kapelmistrza p. Mirosława Chilmanowicza wprowadziły licznie zgromadzonych w ten magiczny czas. Zaproszeni Artyści wykonali najpiękniejsze kolędy oraz nastrojowe utwory rozrywkowe. Przed koncertem przybyli do szkoły Goście mogli uczestniczyć w licytacji ozdób świątecznych przygotowanej przez Radę Rodziców. Wszystkie świąteczne ozdoby, które można było kupić, zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły. Rodzice zadbali również o podniebienie przybyłych, ponieważ na korytarzu, tuż obok sekretariatu działała kawiarenka z pyszną kawą i ciasteczkami.

Przyozdobione świąteczne drzewka były dopełnieniem tego magicznego popołudnia.

 

Dziękujemy wszystkim Muzykom za wprowadzenie nas w radosną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Iwona Chrzanowska