SUKCES WOKALNY NASZYCH UCZNIÓW

5 czerwca  odbył się  koncert laureatów Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Śpiewaj, nie ziewaj” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie. Dwa tygodnie wcześniej w tym samym miejscu do konkursu zgłosiło się ponad 80 wykonawców. Wśród nich byli soliści i zespoły ze szkół województwa mazowieckiego. Komisja oceniała umiejętności wokalne dzieci i młodzieży w kilku kategoriach wiekowych:

kategoria

  • I – 7- 9 lat,
  • II – 10-12 lat,
  • III – 13-15 lat
  • IV – 16- 19 lat

biorąc pod uwagę : dobór repertuaru, muzykalność, interpretację i ogólny wyraz artystyczny. Z naszej szkoły laureatami konkursu zostało dwóch uczniów:  Antoni Orłowski uczeń klasy II A, który zajął III miejsce i Julian Bączkowski uczeń klasy II E, któremu przyznano II miejsce. Chłopcy zdobyli serca członków komisji wdzięcznym wykonaniem piosenek i umiejętnościami wokalnymi. Gratulujemy młodym artystom i życzymy dalszych wokalnych sukcesów. 

A.Dąbkowska