Gminny turniej szachowy

W dniu 12.12.2017 r w Szkole Podstawowej w Kostowcu odbył się gminny turniej szachowy dla szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów: w kategorii klas I-III Jakub Kryszczuk i Maksymilian Chrzanowski z kl. III A oraz Emre Danisikkaya z kl. III B. Natomiast w kategorii klas IV-VII Oskar Kharel z kl. IV D, Bartosz Kaca z kl. IV A oraz Marcin Pazio z  kl. VI D. Indywidualnie wśród uczniów starszych Marcin Pazio zajął pierwsze miejsce wygrywając wszystkie partie szachowe, a Bartosz Kaca był drugi. Natomiast wśród młodszych zawodników drugie miejsce zajął Jakub Kryszczuk.

Dzięki świetnej postawie wszystkich naszych uczniów w klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła I miejsce wśród sześciu szkół podstawowych gminy Nadarzyn. Drugie miejsce zajęła SP Rusiec a trzecie SP  Wola Krakowiańska. Na czwartym miejscu uplasowały się ex aequo dwie  szkoły: SP z Kostowca oraz SP Promienie z Nadarzyna a piąte miejsce zajęła SP z Młochowa.

 

opiekun koła szachowego - Katarzyna Dąbrowska-Wężyk