Sukces ucznia klasy IV A w 41. Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”

W tegorocznym 41. Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka,  uczeń klasy IV A, Sebastian Zdunek wygrał eliminacje gminne i eliminacje powiatowe w swojej kategorii wiekowej. Tym samym został zakwalifikowany do finałowych przesłuchań.

14 kwietnia Sebastian będzie reprezentował naszą szkołę i Powiat Pruszkowski w finałowych zmaganiach 41. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Przesłuchania odbędą się w Warszawie, a organizatorem jest Mazowiecki Instytut Kultury.

Naszemu wspaniałemu koledze gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy powodzenia w sobotnich przesłuchaniach. Jesteśmy dumni, że uczeń naszej szkoły tak wspaniale radzi sobie na arenie recytatorskiej.

Wychowawca klasy IV A -  Anna Kłopocka